Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

 
Myragumus.com'un fiyatları neden uygun?

Myra Gümüş, fabrikadan müşteriye direkt satış fiyatlarını ulaştırdığı için fiyat avantajı sunmakta ve müşteriye bunu yansıtmaktadır.
Üretim sürecimiz hakkında bilgi almaya ne dersiniz?


Myragumus.com'a nasıl ulaşırım?

Myra Gümüş müşteri hizmetlerine 0212 501 70 71 veya info@myragumus.com mail adresinden hafta içi her gün 9:00 / 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.


Myragumus.com'a nasıl üye olabilirim?

Sayfanın en üst, sağ bölümündeki Üye Olmak İstiyorum butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan formu doldurarak Myragumus.com'a üye olabilirsiniz.


Siteye üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Sitemize güvenlik açısından ve sipariş kayıtlarınıza ulaşabilmeniz için üyelik sistemi konulmuştur ancak dilerseniz üye kaydı yapmadan da alışveriş yapabilirsiniz. 


Üyelik avantajları nelerdir?

Sitemize üyeliğinizin en güzel avantajları, yeni ürünlerin takibi ve kampanya kapsamına tabi tutulan ürünlerden kolaylıkla faydalanmanızı sağlayacak haberleri düzenli olarak almanızı ve sürpriz indirim çeklerine sahip olmanıza imkan yaratmasıdır.


Üyeliğimi iptal ettirebilir miyim?

Üyeliğinizi iptal ettirmek için info@myragumus.com e-posta adresine talebinizi iletebilirsiniz.


Myragumus.com'dan alışveriş yapmanın avantajı nedir?

Myra Gümüş'den alışveriş yapmanın en büyük avantajı uygun fiyat garantisidir, diğer yandan ürünlerin satış sonrası sonsuz desteğini bulacağınız büyük ve ürününün arkasında duran bir firma olmasıdır.


Üretim süreci nedir?

Sitemizde bulunan modellerin tamamı stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu yüzden siparişiniz ile birlikte ürünün üretim süreci başlamaktadır. Süreç, maksimum 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ürünlerimiz el işçiliği ile üretildiği için yaşanabilecek beklenmedik durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Böyle bir durumda müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Üretim süresi sipariş tarihden sonraki ilk iş günü başlamakta, haftasonu ve resmi tatilleri kapsamamaktadır.


Satın aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?

Bu problemin yaşanmaması için ürünlerimiz sıkı bir kalite kontrolden geçirilmektedir, fakat böyle bir problemle karşılaşılması durumunda ürün yenisiyle koşulsuz değiştirilmektedir.


6 ay tamir bakım garantisi hangi durumları kapsamaktadır?

Ürünü teslim aldığınız günden itibaren ürün ile ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir hata ortaya çıkması halinde Myra Gümüş ürünü ücretsiz tamir etmeye ve bakımını yapmayı taahhüt eder. Bu zaman süresince bakım için gönderilen ürünlerin tüm kargo masrafları müşteriye aittir. Tamir ve bakım için gönderilen ürünün kargo sorumluluğu, ürün firmamıza ulaşıncaya kadar müşteriye aittir. Kargoda yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumdan Myra Gümüş sorumlu tutulamaz.


Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Myragumus.com'dan alınan ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.
 

Satın aldığım her ürünü iade edebilir miyim?

Kişiye özel üretim yapılan, talep üzerine üründe değişiklik yapılan, parmak ölçüsü yapılan, içerisine isim yazılan ürünler, sipariş üzerine üretilen ürünler ve deneme haricinde kullanıldığı tespit edilen ürünler iade alınmamaktadır. Yüzük modellerinde 10 - 18 ölçü aralığı dışında kalan seçimlerde yüzük kişiye özel olarak üretildiği için iade alınamamak yalnızca 1 defaya mahsus değişim yapılabilmektedir.
Yurtdışından verilen siparişler kesin sipariştir, iade veya değişimi yapılamamaktadır.İade edilen ürünün ücret iadesini ne zaman alırım?

İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işlemlerinize başlanmantadır.. Banka havalesi ile ödeme yaptıysanız banka hesap numaranıza iade tutarınız gönderilmektedir. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerinizde bankaya bildirimde bulunarak iadeniz gerçekleştirilmektedir. İade tutarlarının hesaplarınıza yansıması banka kaynaklı olarak 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.


Taksitli ödeme yapabilir miyim?

Kuyumculuk alışverişlerinde BDDK kararı gereği taksit yapılamamaktadır.


Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. 4000 TL'ye kadar ve özel üretim gerektiren ürünler haricinde bu seçeneği kullanabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme alışveriş sepetinde yapılmaktadır. 


Kurye ile teslimat yapılıyor mu?

Müşteri temsilcimizden onay alınması koşulu ile İstanbul içi siparişlerinizde kurye ile teslimat yapabiliyoruz. Kurye ile teslimat istenmesi durumunda kurye ücretinin tamamı müşteriye aittir. Kurye firmasının belirttiği teslimat süresi müşterilerimize bildirilmekte ve onay alınmaktadır. Teslimat aşamasında yaşanabilecek trafik kazası sebebiyle veya teslimat görevlisinden kaynaklı kayıp, çalıntı gibi durumlarda sorumluluk müşteriye aittir. Firmamızın sigortalı ve güvenli teslimat için önerisi kargo ile gönderimdir.


Yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

Yurtdışı gönderilerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargoların ülkeye girişlerinde gümrük vergisi uygulanabilir ve bu vergi sorumluluğu alıcıya aittir. Siparişlerin üretim süresi azami 7 iş günü olup teslimat süresi bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak 1-6 iş günü arasında değişmektedir.

Teslimat adresi nedir?

Satın aldığınız ürünün teslim edilmesini istediğiniz adrestir.


Fatura adresi nedir?

Satın aldığınız ürün hediye ise ve faturanın ayrı adrese gönderilmesini istediğiniz durumlarda, sipraişinizi verirken belirtmiş olduğunuz adres detayıdır.


Banka havalesiyle ödeme yapabilir miyim?

"Ödeme Seçenekleri" sayfasına geldiğinizde ödemeyi geçmek istediğiniz bankanın hesabını seçerek ödemenizi ilgili hesap numarasına yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Banka havalesi için hesap numaralarınız nedir?

GARANTİ BANKASI 

Şirket Adı        : HEMERA KUYUMCULUK
IBAN No       
: TR57 0006 2001 6750 0006 2991 33
Şube Kodu   : 1675  
Hesap No     : 6299133 

Bizi Takip Edin