Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Hakkımızda- Biz Kimiz

  • Misyonumuz

Belli bir konuda bir ihtiyaç olduğunda akla gelen ilk isim olursanız, marka olursunuz !

2000 Yılından bu yana tasarım ve üretimdeki yenilikçi yönümüzü ön planda tutarak sektörün öne çıkan markası olmaya devam ediyoruz. 32 ülkeye ihracat yapan firmamız, 2010 yılından sonra internet satışımızın başlamasıyla beraber, uygun fiyat, her zevke ve yaşa ürün sunarak Türkiye'de online satışın en çok kazandıran ve öne çıkan adı oldu.


  • Vizyonumuz

Üretimden direkt alıcısına sunduğumuz ürünlerin dünya çapında bilinmesi, müşterilerimize daima her konuda samimi, içten, seve seve destek vermek, satın aldıkları ürünlerde uzun yıllar memnuniyet sunmaktır.

Biliyoruz ki, bir çok müşterimiz 10.000 adedi aşan ürünlerimiz içerisinden en güzel ve en şık ürünün seçimini yapmak zorunda, bizim görevimiz sizlere bu zor kararı verme sürecinde her daim yanınızda olmak ve seçimleriniz hakkında yardımcı olmaktır, bu amaç ile bir telefon uzağınızdayız.  

En beğenilen, en favori ve en moda yepyeni ürünler ile seçeceğiniz ürünü sevdiklerinize oturduğunuz yerden sizi mağaza mağaza dolaşmaktan kurtararak en uygun fiyata direkt fabrikamızda üreterek yolluyoruz.

Üstelik sigortalı olarak Aras Kargo kalitesiyle ister sizin adresinize ister sevdiklerinizin adresine. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm soru ve görüşlerinizi iletişim sayfamız üzerinden bizlere iletebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

  • Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyeti felsefemizi ön planda tutarak 15 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz  kargo ve 6 ay bakım garantisiyle ürünümüzün kalitesini ve güvenilirliğini destekliyoruz.
  • Başarılı tasarımcılarımız, kalıp ve üretim ekibimizle her gün yenilenen ürün çeşidimiz, müşterilerimize daha çok seçenek sunuyor.

  • Fiyatlarımız Neden Ucuz?

  • Fabrika (üretim) bölümü ile online satış bölümü aynı merkezde olan firmamızın ürünleri müşteriye direkt satış fiyatı ile sunması, siz değerli müşterilerimize hem kazandırıyor hemde keyifli bir alışveriş ortamı sunuyor.
  • Fabrika bünyesinde yer almamızın bir diğer avantajı ise, istenilen özel siparişlerin bu sayede kolaylıkla üretilebilmesi, müşterilerimizin özel isteklerine cevap vermemizi kolaylaştıran bir özelliğimizdir.

Bizi Takip Edin