Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Garanti Şartları

Myragumus.com web sitesindeki tüm ürünler Myra Gümüş'ün garantisi altında, sertifikasıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 6 aydır. 6 ay boyunca satın almış olduğunuz ürünlerin taş düşmesi gibi vb. durumlarda firma tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ürünlerin uzun süre kararmaması için parfüm, krem, temizlik malzemeleri vb. kimyasal herhangi bir maddeyle temasından kaçınınız, insan terinde bulunan oksit miktarı kişiden kişiye değişim göstermektedir, uzun süre yoğun tere maruz kalan ürünlerde kararma yaşanabilir, bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz. (Tamir ve bakım gönderilerinde kargo ücreti müşteriye aittir.)

Myragumus.com dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Myra Gümüş dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında tarafınıza gönderilen mail'deki gönderi numaraları ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik yada hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Myragumus.com sipariş yetkilisine, durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz, Myra Gümüş.

Bizi Takip Edin